O Nas

Jeśli masz problem z odpaleniem samochodu spowodowanym jego awarią lub awaryjną pracą zabezpieczenia samochodowego, bądź innymi problemami elektrycznymi oraz mechanicznymi nie wahaj się i dzwoń do nas. Na pewno pomożemy!

Szanujemy naszych Klientów i gwarantujemy im pełną satysfakcję z naszej pracy. W oparciu o firmowe materiały, oryginalne części pochodzące od producentów aut, naprawy te są przeprowadzane w sposób odpowiedzialny i profesjonalny. Zachęcamy Pańśtwa do skorzystania z formularza kontaktowego, znajdującego się w zakładce “Kontakt” lub odwiedzenia naszego warsztatu samochodowego we Wrocławiu.

Podsumowując, na dzień dzisiejszy ELCAR-BIS to nie tylko: auto serwis zajmujący się m.in. elektryką i mechaniką pojazdową to również wykwalifikowani pracownicy, podchodzący do pracy z pasją ,a przede wszystkim grono zadowolonych Klientów. Gwarantujemy partnerskie warunki handlowe, konkurencyjne ceny (możemy negocjować!), gwarancję na wykonane usługi oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług.